Мобільний додаток

Українці вірять у "магію простих рішень" від політиків через брак освіти — Чаплига

22.01.2019 р., 18:48
Популярність серед українців політиків, які пропонують просте вирішення складних проблем, зумовлене відсутністю якісної освіти. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Ввечері" висловив політичний експерт Михайло Чаплига.
 
"Це магія простих рішень. На жаль, через те, що у нас понад 20 років вбивали освіту, у нас виросло покоління, якому здається, що магія простих рішень, скажімо, смертна кара чи відрубування рук, вирішить проблему. На жаль, ні. Навіть якщо сьогодні вбити всіх корупціонерів і не змінити систему, завтра їх з'явиться вдвічі більше. Проте магія простих рішень захоплює розум людей, які або забули ту освіту, яку колись отримували, або не отримали якісної освіти", — вважає експерт.
 
Нагадаємо, наприкінці березня в Україні відбудуться президентські вибори. Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу з 31 грудня 2018 року,  офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня. Реєстрація кандидатів триватиме до 3 лютого. Станом на 22 січня, ЦВК зареєструвала 13 кандидатів у президенти.
 
Слухати повну версію.

Новини по темі