Мобільний додаток

Гроші з благодійного концерту Океану Ельзи будуть передані родинам загиблих військових та дітям-сиротам – піар-директорка гурту

21.01.2019 р., 19:35

У Національній опері України сьогодні відбудеться благодійний концерт гурту Океан Ельзи з орекестром. Вікторія Хоменко, піар-директорка гуртув ефірі "ДеньПРО" розповіла, що надихнуло гурт на проведення такого заходу та куди підуть виручені кошти.

Ведучі:

Ганна Матвійчук, В’ячеслав Ільїн

 

Вікторія Хоменко розповіла, що наприкінці грудня Океан Ельзи виступав з подібним концертом у Вільнюсі, куди їх запросили виступити литовський оркестр Святого Кристофора.

"Той концерт, так само, як і сьогоднішній, був благодійний. Центр Святого Кристофора у Вільнюсі – це дуже великі друзі України, вони вже давно допомагають: проводять концерти, збирають кошти. Зокрема кошти з концерту, що проходив 20 грудня у Вільнюсі, були направлені на Луганський дитячий будинок, який після початку війни було евакуйовано, і зараз вони постійно їх підтримують", – поділилась піар-директорка.

Після повернення до Києва гурт вирішив, що треба провести подібний захід і вдома.

"Тому сьогодні в Києві у Національній опері ми проводимо концерт, кошти з якого будуть передані дітям-сиротам, родинам наших захисників, які загинули на Сході, захищаючи нас, захищаючи нашу можливість проводити концерти, дарувати свою музику людям, щоб Україна була сильною, незалежною і вільною", – розповіла Вікторія Хоменко.

Вартість квитків – від 5 000 до 28 000 гривень. Піар-директорка Океану Ельзи пояснила, що концерт – не комерційний і певною мірою є спробою залучити до благодійності тих, хто може дозволити собі такі квитки. Усі виручені кошти будуть перераховані на благодійність.

"Ціна квитків – це благодійний внесок. Цей концерт було створено, щоб мотивувати тих, хто може собі дозволити купити такі квитки, зробити цей благодійний внесок. Ми для себе вирішили, що ті, хто мають можливість, мають долучитися до такої допомоги", – додала Вікторія Хоменко.

Благодійний концерт Океану Ельзи з оркестром відбудеться сьогодні, 21 січня 2019 року о 20:00 в Національній опері України. Кошти, зібрані з квитків на концерт, будуть спрямовані на підтримку сімей та дітей загиблих захисників України.

Гроші з благодійного концерту Океану Ельзи будуть передані родинам загиблих військових та дітям-сиротам – піар-директорка гурту

Новини по темі