Мобільний додаток

Гройсман назвав пріоритети роботи уряду на 2019 рік

17.01.2019 р., 10:17

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією.

Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, повідомляє прес-служба уряду.

"В 2019 році ми забезпечимо в повному обсязі фінансування сектору безпеки та оборони. А це і фінансування підвищених зарплат, і модернізація війська. Будемо інвестувати ресурси в енергоефективність, соціальні програми, монетизацію субсидій, продовження програми "Доступні ліки". З липня запускаємо безкоштовну систему медичних досліджень", — сказав Гройсман.

За його слоаами, уряд також продовжить масштабне будівництво доріг, підтримку фермерів і сільгоспмашинобудування, впровадження нової української школи.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року уряд запроваджує програму "Безкоштовна діагностика", яка включає 54 види досліджень, серед них 20 аналізів, 6 видів УЗД, 4 види біопсії, мамографія, 5 видів рентгену, операції одного дня тощо. Усі аналізи та обстеження пацієнт може отримати абсолютно безкоштовно, якщо на них його направив особистий лікар.

Читайте також — Юрій Зінчук: сімейні лікарі мають виконувати профілактичну функцію

Нагадаємо, Національна кампанія із вибору лікаря "Лікар для кожної сім"ї" розпочалася в Україні 2 квітня 2018 року.

За цей час у системі eHealth зареєстровано майже 25 мільйонів українців, понад 24 тисячі сімейних лікарів та майже 1800 медичних закладів.

Новини по темі