Мобільний додаток

ЗМІ: парламент Великобританії не зміг відправити у відставку уряд Мей

17.01.2019 р., 09:57

Уряд прем'єр-міністра Терези Мей в британському парламенті 16 січня подолав вотум недовіри — 325 депутатів висловили підтримку кабінету міністрів, недовіру — 306.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб виконати обіцянку, яку дали народу цієї країни за підсумками референдуму", — сказала Мей.

У свою чергу лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін також виступив у парламенті перед голосуванням.

"Перш ніж почнуться якісь позитивні дискусії про те, як рухатися вперед, уряд має раз і назавжди усунути перспективу краху Brexit без угоди з ЄС і весь хаос, який може виникнути в результаті цього", — сказав він.

Тереза Мей, прокоментувала його слова та зазанчила, що відставка уряду і проведення дострокових виборів в праламенті не відповідають національним інтересам Великобританії, так же як і не гарантують, що якась партія зможе досягти явної більшості.

Нагадаємо, 16 січня депутати британського парламенту відхилити угоду, яка визначає умови виходу Великобританії з ЄС 29 березня — проти законопроекту по Brexit проголосували 432 парламентарія, за — 202. Лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін подав на голосування за недовіру уряду.

Зазначимо, що досягнуті домовленості Великобританії та Євросоюзу передбачають, що ЄС і Великобританія встановлять єдиний митний простір з кінця перехідного періоду і до визначення відносин у майбутньому. При цьому Північна Ірландія залишатиметься частиною митної території, як і решта Великої Британії, без застосування будь-яких тарифів, квот, перевірок або правил походження товарів.

10 грудня суд Європейського союзу ухвалив рішення, що уряд Великої Британії в односторонньому порядку може скасувати Brexit.

ЗМІ: парламент Великобританії не зміг відправити у відставку уряд Мей

Новини по темі