Мобільний додаток

Суд Москви продовжив арешт всім полоненим українським морякам

16.01.2019 р., 10:34

Лефортовський районний суд Москви сьогодні продовжив арешт для 4 полонених українських моряків, відповідно всі 24 захоплених Росією моряка залишаться в СІЗО.

Про це повідомляє Об'єднана група громадського спостереження за дотриманням конституційних свобод у Твіттер.

"Сьогодні таки закінчилася епопея з продовженням терміну утримання під вартою українським морякам. Суддя Рябцев залишив в СІЗО до 24 квітня Беспальченка Віктора, Варимеза Володимира, Костишина Владислава, Лісового Володимира", — йдеться у повідомленні групи.

За словами представників групи, які знаходяться в московському суді, всі українські військові, крім поранених моряків, залишаються в СІЗО до 24 квітня.

"Мельничук Олег, Артеменко Андрій, Ейдер Андрій і Сорока Василь залишатимуться в СІЗО до 26 квітня", — додали в групі.

Як повідомлялося, засідання суду відбувалося у трьох різних залах одночасно, на лаві підсудних розміщували не більше чотирьох обвинувачених за раз.

Нагадаємо, що затримані російськими спецслужбами в районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення в Лефортовському районному суді Москви.

За словами адвоката Миколи Полозова, який захищає моряка Дениса Гриценка, рішення суддів буде оскаржено в усіх інстанціях, у тому числі в Європейському суді з прав людини.

Як повідомлялося, 25 листопада українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО "Лефортово" та "Матросская тишина".

Суд Москви продовжив арешт всім полоненим українським морякам

Новини по темі