Мобільний додаток

У Києві триває ретроспективна виставка робіт Примаченко

15.01.2019 р., 15:05

У Києві триває виставка "Марія Примаченко. Фантасмагорії" до 110-річчя від Дня народження народної художниці України. Про це в ефірі програми "Імператив" розповіла мистецтвознавиця та кураторка виставки Олена Шестакова.

За словами мистецтвознавиці, унікальність  виставки полягає в тому, що творчість художниці показана в ретроспекції, значну частину експозиції становлять раніше невідомі широкому загалу твори. 

Читайте також — Мистецтвознавиця Шестакова: Примаченко єдина в Україні художниця, яка створила свій неповторний світ

"Ми показуємо всі періоди її творчості, починаючи з 1935 по 1988 рік. Музей своєю колекцією представляв Марію Оксентіївну більше 110 раз, у нашого музею є 650 творів Марії Примаченко", —  говорила Шестакова. 

Олена Шестакова сказала, що виставка триватиме до 24 березня.

"Навіть ті роботи, які є добре відомими, можна дивитися знову й знову та робити нові відкриття. Як у зображеннях фантастичних істот, звірів, птахів, так і в сюжетних композиціях. Кожен період  це нове відкриття. Ми хотіли цією виставкою здивувати. По враженням відвідувачів видно, що їм подобається і вони відкривають для себе по-новому Марію Примаченко", — зауважила Шестакова.

Нагадаємо, що виставка "Марія Примаченко. Фантасмагорії" стартувала 20 грудня і триватиме до 24 березня. На виставці представлено понад 100 робіт Марії Примаченко.

Прослухати детальніше можете за посиланням

Фото — ФБ сторінка заходу

У Києві триває ретроспективна виставка робіт Примаченко

Новини по темі