Мобільний додаток

Денісова: полонені в Росії моряки змогли побачитися з родинами

15.01.2019 р., 14:07

Родичі українських моряків поспілкувалися з полоненими, коли суддя Лефортовськоого районного суду Москви пішла у нарадчу кімнату.

Про це заявила у Фейсбук уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

"Рідним вдалося поспілкуватися з моряками та підтримати хлопців особисто, коли суддя пішла у нарадчу кімнату", — написала омбудсмен.

За її словами, командою захисників моряків заявлене клопотання на розгляд слідчого про продовження термінів тримання під вартою до Московського воєнного гарнізонного суду, але воно було відхилено.

Під час засідання суду адвокати наголошували, що відбулося порушення норм Женевської конвенції, адже Росія не визнає наших моряків військовополоненими і порушує Конституцію РФ.

Нагадаємо, затримані російськими спецслужбами в районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення в Лефортовському районному суді Москви.

Як повідомлялося, 25 листопада українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО "Лефортово" та "Матросская тишина".

Денісова: полонені в Росії моряки змогли побачитися з родинами

Новини по темі