Мобільний додаток

Порошенко: за 5 років армія отримала майже 26 тисяч одиниць зброї і техніки

14.01.2019 р., 10:44

Близько 26000 одиниць зброї та військової техніки отримала українська армія від державного концерну "Укроборонпром" за весь час військової російської агресії проти України.

Про це повідомив президент Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

"Вишколені хлопці та дівчата готові у будь-який момент захистити свою країну. І це стало можливим не тільки завдяки високому бойовому духу, а й сучасному потужному озброєнню. Близько 26 000 одиниць зброї та військової техніки отримала наша армія від Державний концерн "Укроборонпром" за весь час військової російської агресії проти України", — написав Порошенко.

За його словами, за останні 5 років "ми не просто відродили наші Збройні Сили, а перетворили їх на одну з найбільш ефективних армій у Європі".

 

Як повідомлялося, "Укроборонпром" протягом 2018 року передав українській армії понад 2500 одиниць високоточного озброєння — це високоточні ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар" та "Бар'єр".

За даними концерну, у 2018 році підприємства компанії успішно виконали величезний обсяг робіт, пов‘язаний із постачанням надсучасних зразків ракетного озброєння до українського війська партіями у сотні одиниць. Завдяки новому високоточному обладнанню та виконанню програми імпортозаміщення, значно розширили можливості українського війська, яке отримує передову зброю здатну знищити противника першим пострілом.

Нагадаємо, цього року Україна випробує новий ПЗРК та крилаті ракети — ПЗРК "Колібрі" та комплекс крилатих ракет наземного базування для ураження морських передових цілей за проектом "Нептун".

На фото "Укроборонпрому" — легкий переносний ракетний комплекс "Корсар"

Порошенко: за 5 років армія отримала майже 26 тисяч одиниць зброї і техніки

Новини по темі