Мобільний додаток

12-річна українка зареєструвала свій бренд і представила колекцію одягу за кордоном

9.01.2019 р., 16:57

Дванадцятирічна дизайнерка з Херсона Влада Скакун має зареєстрований бренд і представляла власну колекцію одягу в Україні та Іспанії.

За її словами, зараз всі її думки — не про свято, а про нову колекцію, яку вона представить наприкінці січня у Києві на конкурсі молодих дизайнерів України. За свою чотирирічну творчу діяльність Влада побувала на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Восени минулого року отримала титул Золотий дизайнер на конкурсі Golden Crown of Ukraine і представила свою колекцію в Іспанії.

"Влітку я була в Барселоні на всеукраїнському показі, де були відомі українські дизайнери. Мене туди запросила українська діаспора і модельна академія Ернандо Ферера. Я була єдиною дитиною, яка презентувала свою колекцію серед українських дизайнерів. Мені допомагали дівчата, як з України, так і з Барселони в Іспанії", — каже молода дизайнерка.

До того, як стати дизайнеркою, дівчина пробувалась як модель, щоб побачити увесь процес створення одягу зсередини, розповідає мати Владислави Наталія. Сьогодні втілювати мрію Влади допомагає вся родина.

"Моя мрія була стати дизайнеркою. З восьми років я дивилася відеоблоги і надихалася мріями інших людей. Потім я робила речі на м’які іграшки, потім почала їх робити для людей. Перший одяг, який я вигадала — був костюм для себе. Це був топ, паєтки золотого кольору і штани з паєтками золотого кольору", — розповідає Влада.

У Влади Скакун є зареєстрований бренд, вона зможе користуватися ним, коли їй виповниться 18.

На фото — Влада Скакун та моделі, що показують сукні, які створила молода дизайнерка

12-річна українка зареєструвала свій бренд і представила колекцію одягу за кордоном

Новини по темі