Мобільний додаток

Підозрюваного у вбивстві двох іноземних студенток судитимуть у Туреччині

8.01.2019 р., 16:26

Підозрюваному у вбивстві двох студенток громадянину Туреччини загрожує довічне ув’язнення.

Про це Суспільному розповів почесний консул у Туреччині Володимир Білий.

Він говорить, що матеріали для суду нині збирають харківські слідчі. Батьки загиблих вчора прилетіли до Харкова, сьогодні їм мають віддати тіла студенток.

"Батьки однієї та другої дівчини тут. Проводяться слідчі дії. Дівчата-турчанки, вбивця турок, батьки з Туреччини. І слідство вже фактично на 100% розкрито", — розповів Білий.

Нагадаємо, 
3 січня  одній з харківських квартир правоохоронці знайшли тіла двох іноземних студенток. За словами речниці поліції Харківщини Оксани Калмикової, до правоохоронців звернувся 19-річний студент з проханням знайти його одногрупниць, адже студентки не відповідали на телефонні дзвінки з 31 грудня. Студентки навчалися на медичному факультеті Харківського національного університету імені Каразіна. Їм було двадцять та двадцять два роки.

У вбивстві студенток підозрюють двадцятирічного громадянина Туреччини. Харківська поліція заочно повідомила йому про підозру п’ятого січня. Чоловіка оголосили у міжнародний розшук, того ж дня поліцейські затримали підозрюваного на батьківщині.

Нагадаємо, 3 січня  одній з харківських квартир правоохоронці знайшли тіла двох іноземних студенток. За словами речниці поліції Харківщини Оксани Калмикової, до правоохоронців звернувся 19-річний студент з проханням знайти його одногрупниць, адже студентки не відповідали на телефонні дзвінки з 31 грудня.

Підозрюваного у вбивстві двох іноземних студенток судитимуть у Туреччині

Новини по темі