Мобільний додаток

Раніше споживач відразу сплачував і вартість електричної енергії, і її транспортування, тепер це буде окремо — Трохимець

6.01.2019 р., 16:55

Раніше споживач відразу сплачував і вартість електричної енергії, і її транспортування, тепер це буде окремо, зауважує президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець. В ефірі Українського радіо в програмі "Економ-варіант" він прокоментував розділення функцій постачання енергії та її транспортування між окремими компаніями.

Ведучий:

Сергій Сулим

 

"Функції постачання енергії та її транспортування тепер розділено між окремими юридичними особами, які не пов’язані між собою. Одна повинна здійснювати постачання або продаж електричної енергії, а інша — транспортування", — зазначив Олександр Трохимець.

Президент Асоціації енергетики України також зауважив, що для споживача фактично нічого не зміниться.

"Для споживача фактично нічого не зміниться. Це те саме, тільки розділене на дві складових. Раніше споживач відразу в одному платежі сплачував і вартість електричної енергії, і її транспортування. Зараз він буде сплачувати це окремо. Навряд чи це будуть дві окремі платіжки", — сказав він.

 

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року енергопослуги клієнтам в Україні надаватимуть дві різні компанії — оператор системи розподілу і компанія-постачальник електроенергії. 

Прослухати повну версію розмови.

Джерело фото: REUTERS

Раніше споживач відразу сплачував і вартість електричної енергії, і її транспортування, тепер це буде окремо — Трохимець

Новини по темі