Мобільний додаток

Експерт розповів, як зростатимуть платіжки у 2019

3.01.2019 р., 09:48

У травні на українців чекає чергове підвищення ціни на газ, що потягне за собою ріст ціни на тепло перед початком наступного опалювального сезону. Про це в ефірі Українського радіо в програмі “Сьогодні.Зранку” розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

"З 1 січня змінюється вартість наших платіжок. Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг прийняла рішення щодо зміни цін на тепло у зв’язку з підняттям ціни на газ для населення. Це нормальне явище. Підняття відбулося в середньому з 18 до 24%, нагадаю, що ціна на газ була збільшена на 23,5%. Не дуже приємна новина, але вже відомо, що по закінченні опалювального сезону у травні ми побачимо чергове підвищення ціни на газ для населення на 15% і я так думаю, що на 10-15% зросте ціна на комунальні послуги на наступний опалювальний сезон, що почнеться у жовтні 2019 року",  - зазначив Олег Пензин.

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 19 жовтня ухвалив рішення з 1 листопада 2018 року підвищити ціни на газ для населення на 23%, щоб Україна могла отримати кредит МВФ.

Слухати повну версію.

Експерт розповів, як зростатимуть платіжки у 2019

Новини по темі