Мобільний додаток

В електоральному плані зараз в Україні немає розділення на Захід та Схід — Магера

31.12.2018 р., 13:58

В електоральному плані зараз в Україні немає розділення на Захід та Схід, переконаний член Центральної виборчої комісії з 2004 року і заступник голови з 2007 по 2018 роки Андрій Магера. Про це він розповів в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень".

Ведучий:

Роман Коляда

 

"В електоральному плані зараз у нас немає розділення на Захід та Схід. Якщо проаналізувати парламентські та президентські вибори 2014 року, такого відчуття немає. Можливо, дещо окремо стоять округи в Донецькій та Луганській областях, деякі округи Харківської області, десть оремо в Одеській, але загалом картина починає робитися однорідною", — зауважив Андрій Магера.

Він також додав, що український виборець стає проукраїнським, який дбає про свою країну.

"Український виборець стає українським за натуральним значенням цього слова. Він не робиться проросійським, не робиться проугорським чи пропольським. Він стає проукраїнським виборцем, який дбає про свою країну", — прокоментував Магера.  

Нагадаємо, 27 грудня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії. Відтак ЦВК оголосила з 31 грудня 2018 року початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Попередньо 26 листопада у Верховній Раді було прийнято Постанову про проведення виборів Президента України у неділю 31 березня 2019 року.

Прослухати повну версію розмови.

На фото:  член Центральної виборчої комісії з 2004 року і заступник голови з 2007 по 2018 роки Андрій Магера

Новини по темі