Мобільний додаток

Українці більше гордяться приналежністю до свого краю, ніж до України загалом — соціолог

29.12.2018 р., 10:59

Українці пишаються в більшій мірі своїм краєм, ніж Україною в цілому.Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" розповів заступник директора Соціологічної групи “Рейтинг” Любомир Мисів.

"Українці гордяться, що вони є громадянами своєї країни. Близько 70% відповіли саме так. Цікавою особливістю є те, що українці гордяться не так Українці швидше гордяться не стільки громадянством своєї держави, як приналежністю до рідного краю. Причому ця тенденція спостерігається практично в усіх регіонах", — зазначив Любомир Мисів.

За його словами, найбільше українці пишаються природою та історією рідного краю.

"На перше місце вийшли дві складові: це природа і історія — по 40%. Крім того, українці гордяться традиціями свого краю 27, культурою і мистецтвом 26, місцевими мешканцями — 22%, визначними памятниками — 18, природніми ресурсами — 14%, визначними людьми — 12% і спортивними досягненнями та кухнею — 11%", — зазначив соціолог.

Нагадаємо, соціологічне дослідження, проведене Київським міжнародним інститутом соціології свідчить, що 34.3% українців не мають сподівань, що ситуація в Україні покращиться найближчим часом.

Зокрема, на запитання "з ким/чим ви пов’язуєте свої сподівання на поліпшення ситуації в Україні у найближчий час", 34.3% респондентів відповіли, що не мають сподівань щодо покращення ситуації в Україні. У той же час 15.4% опитаних сподіваються, що опозиційні політики, які прийдуть до влади і привнесуть потрібні зміни, зможуть змінити ситуацію на краще, а 19.6% відповіли "важко сказати".

Слухати повну версію.

Новини по темі