Мобільний додаток

Рада національної безпеки України збирається на засідання — ЗМІ

26.12.2018 р., 11:34

26 грудня Рада національної безпеки України збирається на засідання.

Про це повідомляє Українська правда.

"Сьогодні о 14.00 планується засідання РНБО. Буде пряма трансляція", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, термін дії воєнного стану в Україні, який було введено на частині території країни через агресивні дії Росії в Азовському морі, завершується 26 грудня о 14.00.

25 листопада українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО "Лефортово" та "Матросская тишина".

У зв'язку з цим 26 листопада парламент запровадив воєнний стан на 30 діб у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях і внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Нагадаємо, 25 листопада українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії. Згодом їх відправили до московських СІЗО "Лефортово" та "Матросская тишина".

Рада національної безпеки України збирається на засідання — ЗМІ

Новини по темі