Мобільний додаток

На Водохреща "Піккардійська терція" заколядує польською, англійською, іспанською та естонською мовами

24.12.2018 р., 13:02

Піар-менеджерка "Піккардійської терції" Галина Гузьо в ефірі "ДеньПРО" розповіла про тур піккардійців Україною та великий сольний концерт "Різдвяні історії" у театрі імені Івана Франка 19 січня 2019 року.

Ведучі:

Марія Сизон, Роман Рудський

 

Галина Гузьо розповіла, що тур "Піккардійської терції" містами західної і центральної України напередодні зимових свят уже став щорічною традицією пікардійців. Вже відбулися виступи в Луцьку, Рівному, Тернополі та Хмельницькому. Сьогодні, 24 грудня "Піккардійська терція" виступить в Івано-Франківську, а 25 грудня завітає до Чернівців.

"Вже на початку наступного року, 8 січня "Піккардійська терція" виступить у Львівській опері, де дасть два концерти. А 19 січня, на Водохреща, вони виступатимуть у Києві у театрі імені Івана Франка, також з двома концертами".

Піар-менеджерка також зазначила, що нинішній тур піккардійців, фактично, поділяється на дві різнохарактерні частини.

"Містами західної України піккардійці їздять з програмою "Найкраще", у цій програмі практично немає колядок. А вже Львів і Київ – це будуть суто різдвяні програми, де буде дуже багато коляди: і традиційної, і сучасної авторської", – зауважила Галина Гузьо.

Вона наголосила, що в репертуарі "Піккардійської терції" є дуже багато колядок, багато з яких будуть виконані на львівських та київських концертах.

"Вони мають у своєму репертуарі окремий альбом колядок, і ці колядки постійно поповнюються. У Києві будуть представлені колядки різними мовами. Крім української, це буде польська, англійська, іспанська і, можливо навіть, естонська мова. Кому цікаво почути, як колядують естонці, – ласкаво просимо на концерт у Києві 19 січня", – запросила Галина Гузьо.

"Піккардійська терція" – українська акапельна формація, заснована у 1992 році. У 2008 році формація була удостоєна Національної премії України ім. Т. Шевченка. У 2017 року вокалістам "Піккардійської терції" присвоєно звання Заслужених артистів України.

На Водохреща "Піккардійська терція" заколядує польською, англійською, іспанською та естонською мовами

Новини по темі