Мобільний додаток

Екс-голова Фонду держайна пояснив, чому провалилася приватизація “Центренерго”

23.12.2018 р., 17:36

Колишній голова Фонду держмайна Олександр Бондар в ефірі Українського радіо в програмі “Економ-варіант” пояснив, чому не відбулася приватизація ПАТ “Центренерго”.

“Перша причина: був найнятий радник, завданням якого було знайти стратегічних інвесторів. За це йому розпорядженням кабміну було виділено 3 млн доларів  якості оплати за його послуги. Результат нульовий. Всі радники, яких залучає зараз Кабінет міністрів, наймають собі оцінювачів, аудиторів. Тобто, це якісь прокладки, які самі нічого зробити не можуть. Друга причина: розраховували, що прийде якийсь західний інвестор, а коли дізнались що на конкурс прийшло лише два, причому один з дуже сумнівною репутацією, мається на увазі білоруська компанія, за якою стоїть російський капітал, то безумовно конкурс визнали недійсним, — зазначив Олександр Бондар.

Нагадаємо, 11 грудня виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров оголосив, що ПАТ "Центренерго" так і не буде проданий найближчим часом. Початкова ціна на запланованому на 13 грудня аукціоні мала скласти 5,9 мільярда гривень, але його було скасовано. Трубаров пояснив це невідповідністю документації, які подали два учасники конкурсу, вимогам законодавства.

Слухати повну версію.

Новини по темі