Мобільний додаток

Маріупольський загін морської охорони отримав новий катер

23.12.2018 р., 16:35

Маріупольський загін морської охорони ДПСУ, що розташований на Азовському морі, отримав малий прикордонний катер проекту UMS-1000 PC. Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Нещодавно компанія UMS, що розташована у Києві спустила на воду модифікацію малого прикордонного катеру проекту UMS-1000 PC 12 M-2, як і очікувалось він потрапив до Маріупольського загону морської охорони ДПСУ, що розташований на Азовському морі, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час випробувань цей катер показав максимальну швидкість у 45,5 вузлів. Це досягається двома двигунами Volvo Penta D8-600 потужностями по 600 к.с. кожен та двома водометами Rolls-Royce FF310.

Катер UMS – PATROL 1000 розроблений для несення патрульної служби та інших аналогічних функцій, призначений для перевезення людей і малогабаритних вантажів на річках, водосховищах і в прибережній зоні морів.

Нагадаємо, 17 грудня генеральна асамблея ООН ухвалила резолюціюяка закликає Росію вивести свої війська з території окупованого Криму та засуджує зростаючу російську військову присутність в Чорному і Азовському морях.

Як повідомлялося, 25 листопада українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі з екіпажами були доставлені в Керч.Пізніше українських моряків звинуватили у порушенні кордонів Росії і арештували, а згодом відправили до московських СІЗО.

Маріупольський загін морської охорони отримав новий катер

Новини по темі