Мобільний додаток

Штаб ООС: окупанти змушують людей чекати годинами, аби пройти блокпости на лінії зіткнення

20.12.2018 р., 10:12

Бойовики, яких підтримує Росія, не припиняють створювати складнощі на блокпостах та КПВВ уздовж лінії зіткнення, які загрожують життю та здоров’ю цивільного населення.

Як повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил, команда СММ ОБСЄ  бачила на блокпості збройних формувань Росії та їхніх найманців, розташованому на південь від мосту в Станиці Луганській, чергу на перехід до підконтрольних владою України районів кількістю понад 1500 осіб, а в протилежному напрямку — близько 30 людей. Через чотири години на цьомуж ж КПВВ в черзі на перехід до підконтрольних владою України районів чекали приблизно 350 осіб, а в протилежному напрямку — понад 1000.

Два чоловіка і жінка, віком приблизно від 70 до 79 років, розповіли членам патруля СММ, що окупанти навмисно змусили їх чекали спочатку впродовж 2,5 годин, щоб пройти через їхній блокпост, а потім ще півтори години, аби пройти КПВВ окупантів.

Читайте також — З квітня 2014 року на Донбасі загинули понад 3 тисячі цивільних осіб — ООН

"Українська сторона СЦКК заявляє, що навмисне створення ситуації неорганізованості в роботі КПВВ Станиці Луганської в холодну пору року з боку російсько-окупаційних військ в черговий раз наражає на небезпеку мирне населення, демонструють відверте нехтування мінськими домовленостями та небажання дотримуватись взятих зобов’язань", — йдеться у повідомленні ООС.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

Фото Олександра Клименка.

Штаб ООС: окупанти змушують людей чекати годинами, аби пройти блокпости на лінії зіткнення

Новини по темі