Мобільний додаток

Україна і Білорусь відновлюють річкове судноплавство — АМПУ

18.12.2018 р., 17:18

Адміністрація морських портів України та "Бєлтопенерго" домовилися про відновлення річкового судноплавства між Україною і Республікою Білорусь.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.


"Реалізація проекту спрямована на розвиток логістики і перевезення вантажів між Україною і Білоруссю з використанням річкового транспорту, створення нових робочих місць і залучення нових вантажопотоків у морські порти України. Відповідна домовленість між двома компаніями була досягнута в Києві у понеділок, 17 грудня", — йдеться у повідомленні.

Заступник голови українського державного підприємства Дмитро Роменський повідомив, що АМПУ розгляне можливість проведення днопоглиблювальних робіт на судноплавних водних шляхах річки Дніпро.

"Білоруська сторона надасть нам інформацію про заплановані обсяги перевалки та параметри оброблюваних суден. Виходячи з цього, ми проведемо аналіз фінансово-економічної ефективності проведення необхідних робіт для досягнення гарантованих глибин проходу суден", — зазначив Роменський.

Зі свого боку, "Бєлтопенерго" планує також надати українським партнерам інформацію про терміни будівництва порту в Нижніх Жарах, що в Гомельській області, а також зобов'язується розглянути можливість забезпечення білоруськими постачальниками вантажопотоку, необхідного для окупності днопоглиблювальних робіт.

Як додали в АМПУ, реалізація проекту сприятиме виконанню "дорожньої карти" України щодо поліпшення судноплавства на річках Дніпро і Прип'ять в рамках проекту з відновлення міжнародного водного шляху Е-40.

Україна і Білорусь відновлюють річкове судноплавство — АМПУ

Новини по темі