Обирай пісні. Визначай переможця

Зеленко: резолюція генасамблеї ООН засвідчила чітку позицію світу на підтримку України

18.12.2018 р., 13:50

Cхвалення резолюції генасамблеї ООН засвідчило чітку позицію міжнародного співтовариства на підтримку територіальної цілісності України та засудження агресії Російської Федерації.

Про це в коментарі Українському радіо сказала речниця МЗС України Катерина Зеленко.

Прослухати

За її словами, резолюція щодо проблеми мілітаризації Криму, а також частини Чорного і Азовського морів буде використана в контексті зусиль України з деокупації території нашої держави, а також відновлення стабільності в регіоні Чорного та Азовського морів.

"Схвалення цього документа засвідчило чітку позицію міжнародного співтовариства на підтримку територіальної цілісності України та засудження агресії Російської Федерації", — сказала вона.

Нагадаємо, 17 грудня генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка закликає Росію вивести свої війська з території окупованого Криму та засуджує зростаючу російську військову присутність в Чорному і Азовському морях.

Міжнародна організація також закликала Росію "негайно звільнити українські кораблі так екіпажі", припинити утиски комерційних суден і обмеження міжнародного судноплавства в Чорному і Азовському морях.

Як повідомлялося, резолюцію підтримали 66 країн, 19 країн висловилися проти, а 40 — утрималися під час голосування.

Проти, зокрема, проголосували такі країни: Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, КНДР, Іран, Лаос, М’янма, Нікарагуа, Росія, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

Зеленко: резолюція генасамблеї ООН засвідчила чітку позицію світу на підтримку України

Новини по темі