Мобільний додаток

Суд поновив Насірова на посаді голови ДФС

11.12.2018 р., 17:11

Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомив у Фейсбук депутат Верховної Ради Андрій Журжій, повне рішення суду поки відсутнє, але представник Насірова в суді повідомив, що просить поновити позивача на посаді з причини порушення процедури при звільненні. 

Про прийняття справи до розгляду і про призначення судового засідання в цій справі на 14:00 11 грудня інформував офіційний сайт Окружного адміністративного суду Києва.

У своїй позовній заяві Насіров вимагав "визнання протиправним та скасування рішення Кабінету міністрів України №35-р від 21.01.2018р., поновлення на роботі".

Як повідомлялося, 20 листопада Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення клопотання екс-голови ДФС України Романа Насірова про зменшення розміру застави та надання дозволу на виїзд закордон.

Суд розглядає справу Насірова по суті з листопада минулого року. Сторона захисту виступила з клопотанням озвучити обвинувальний акт, прокурори досі зачитують документ, який налічує понад 700 сторінок.

Екс-керівника ДФС Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. За версією слідства, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на близько 2 мільярди гривень. Насіров ці  звинувачення відкидає.

У березні 2017 року після тривалого судового засідання суд арештував Насірова з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень. Через тиждень його дружина внесла заставу,  Насірова випустили із СІЗО.

Згодом Кабмін відсторонив Насірова від виконання обов'язків до закінчення  розслідування, а у січні цього року звільнив його.

На фото — Роман Насіров

Суд поновив Насірова на посаді голови ДФС

Новини по темі