Мобільний додаток

Вирок у справі про держзраду Януковича винесуть через "невизначений період" — суд

5.12.2018 р., 10:48

В Оболонському районному суді Києва заявляють, що вирок у справі екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого в державній зраді, можна очікувати через "невизначений період".

Про це повідомила речниця Оболонського районного суду Інна Свинаренко 5 грудня після того, як судді пішли до нарадчої кімнати для ухвалення вироку.


За її словами, у судових дебатах стороні захисту було надано "необмежену кількість часу для виступу і висловлення своєї позиції, але обвинувачений цією можливістю не скористався".

"Враховуючи складність справи, велику кількість доказів, наданих як стороною обвинувачення, так і стороною захисту, справа налічує близько ста томів, тому нарадча кімната може тривати невизначений період", — сказала вона.

На початку засідання головуючий суддя Владислав Дев'ятко повідомив, що Віктор Янукович знову не вийшов на відеозв'язок з останнім словом. За його словами, "оскільки у Януковича не ушкоджена голова і органи мовлення, він цілком здатний вийти на відеозв'язок".

"Виступ з останнім словом екс-президента призначалося вже тричі, але без поважних причин він не вийшов на зв'язок", — додав Дев'ятко.

У свою чергу адвокати Януковича заявили, що він не може вийти на відеозв'язок, оскільки перебуває у медичному закладі, там немає для цього технічної можливості. Як повідомив під час засідання суду адвокат підозрюваного Олександр Горошинський, "виступати із лікарняної палати з останнім словом принижуватиме гідність підзахисного".

Читайте також – Екс-суддя Шишкін: є сумніви, що доказова база у справі Януковича є достатньою

У лютому 2014 року після розстрілів активістів у центрі Києва Віктор Янукович покинув територію України. Відтоді, як повідомляється, він перебуває в Росії. Янукович є фігурантом кількох кримінальних проваджень, які розслідуються в Україні, одне з них – про державну зраду. Ця справа судом першої інстанції розглядається вже півтора року.

Вирок у справі про держзраду Януковича винесуть через "невизначений період" — суд

Новини по темі