Мобільний додаток

Експерт про підсумки G20: питання України не зникає з порядку денного

3.12.2018 р., 08:38

Питання України стоїть на порядку денному на всіх зустрічах, на всіх  самітах, і воно не зникає з порядку денного, переконаний директор Центру суспільно-інформаційних технологій "Форум" Валерій Димов. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" він прокоментував підсумки саміту"Великої двадцятки".

Ведуча:

Тамара Гусейнова

"Україна для Росії, як кістка в горлі, особливо коли мова йде про G20. Як би Володимир Путін не намагався уникнути питання про Україну, як би псевдо експерти не говорили про те, що без нас наше питання вирішать, ми бачимо, що питання України стоїть на порядку денному на всіх зустрічах, на всіх  самітах, і воно не зникає з порядку денного", — зазначив Валерій Димов.

Він додав, що "після ескалації в Азовському морі, коли агресія перейшла в той стан, коли не можна на це закривати очі, Володимиру Путіну дуже складно щось говорити. Йому не вірять. Єдине, що йому залишається — це звинувачувати у всьому Петра Порошенка".

На цю тему: Саміт Великої двадцятки опинився в тіні проблем, які з ним не пов’язані — експерт

Нагадаємо, саміт "Великої двадцятки" проходив у Буенос-Айресі 30 листопада — 1 грудня 2018 року.

Президент Російської Федерації Володимир Путін на саміті G20 заявив, що контакти з Україною на вищому рівні не припиняються, попри те, що розмова з президентом України Петром Порошенком після захоплення українських моряків не відбулася.

Прослухати повну версію розмови.

Новини по темі