Мобільний додаток

Суд розгляне клопотання про арешт Продана 3 грудня

30.11.2018 р., 15:14

Солом'янський районний суд Києва призначив на 3 грудня 2018 року розгляд клопотання про арешт колишнього виконувача обов'язків голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана.

Про це повідомляється на сайті порталу судової влади України.

За інформацією порталу, 30 листопада 2018 року до суду надійшло клопотання про застосування відносно Продана запобіжного заходу.

"Судове засідання в справі відбудеться 3 грудня 2018 року о 14:30 в приміщенні суду за адресою: м Київ, вул. П. Шутова, 1", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Спеціальна антикорупційна прокуратура надіслала повістку колишньому виконувачу обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану з вимогою з'явитися до слідчого 15 листопада.

Після цього у САП заявили, що Продан не з’явився на виклики до прокуратури для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні. Екс-керівнику ДФС  заочно оголосили про підозру у незаконному збагаченні.

Мирослав Продан написав у Facebook, що не виключає, що слідчі органи ведуть "певну гру з метою дискредитувати його та оголосити у розшук і безпідставно та бездоказово зробити винним". За його словами, 7 листопада, вже перебуваючи у клініці за кордоном, він дізнався від адвокатів, що САП надіслала повістку з вимогою з'явитись до слідчого.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Юрій Луценко у серпні заявив, що передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження, що стосуються виконувача обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана. Йдеться про розслідування випадків контрабанди, які, ймовірно, допустили підлеглі керівника Державної фіскальної служби.

22 листопада Мирослав Продан заявив, що повернеться в Україну впродовж тижня.

Суд розгляне клопотання про арешт Продана 3 грудня

Новини по темі