Мобільний додаток

Суд залишив без змін розмір застави та не дозволив Насірову виїжджати закордон — САП

20.11.2018 р., 17:31

Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення клопотання екс-голови ДФС України Романа Насірова про зменшення розміру застави та надання дозволу на виїзд закордон.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Фейсбук.

"Прокурори САП подали клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на підсудних, за результатами розгляду яких судом продовжено строк дії обов’язків покладених на Насірова Р.М. та частково продовжено строк дії обов’язків Новікова В.К., за виключенням обов’язку здати документи, що дають право на виїзд закордон", — йдеться у повідомленні.

Суд розглядає справу Насірова по суті з листопада минулого року. Сторона захисту виступила з клопотанням озвучити обвинувальний акт, прокурори досі зачитують документ, який налічує понад 700 сторінок. 

Екс-керівника ДФС Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. За версією слідства, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на близько 2 мільярди гривень. Насіров ці  звинувачення відкидає.

У березні 2017 року після тривалого судового засідання суд арештував Насірова з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень. Через тиждень його дружина внесла заставу,  Насірова випустили із СІЗО.

Згодом Кабмін відсторонив Насірова від виконання обов'язків до закінчення  розслідування.

31 січня 2018 року Насірова звільнили з посади голови ДФС. Він оскаржує своє звільнення в суді.

Суд залишив без змін розмір застави та не дозволив Насірову виїжджати закордон — САП

Новини по темі