Мобільний додаток

Суд переніс останнє слово Януковича на 5 грудня

19.11.2018 р., 11:03

Оболонський районний суд Києва призначив на 5 грудня дату виступу з останнім словом екс-президента Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді.

Таке рішення ухвалив на сьогоднішньому засіданні суду головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Як повідомив під час засідання суду адвокат підозрюваного Олександр Горошинський, Віктор Янукович не може пересуватися самостійно, є припущення про наявність у нього "важкої травми", тому на відеозв'язок він не вийшов.

За словами Владислава Дев'ятка, суд не вважатиме зневагою чи проявом неповаги до суду, якщо здоров'я Віктора Януковича не зможе йому дозволити стояти перед судом і він виступить у суді з останнім словом сидячи чи лежачи на лікарняному ліжку.

Нагадаємо, Януковича на 19 листопада викликали для виступу з останнім словом в Оболонському районному суді Києва, який розглядає справу про держзраду. Його виступ мав відбутися через відеозв'язок.

Читайте також – Екс-суддя Шишкін: є сумніви, що доказова база у справі Януковича є достатньою

У лютому 2014 року після розстрілів активістів у центрі Києва Віктор Янукович покинув територію України. Відтоді, як повідомляється, він перебуває в Росії. Янукович є фігурантом кількох кримінальних проваджень, які розслідуються в Україні, одне з них – про державну зраду. Ця справа судом першої інстанції розглядається вже півтора року.

18 листопада повідомлялося, що Янукович був госпіталізований в Московський міський науково-дослідний інститут швидкої допомоги імені М. В. Скліфосовського 16 листопада. Як повідомили агенції "ТАСС" в медичному закладі, його виписали того ж дня.

Суд переніс останнє слово Януковича на 5 грудня

Новини по темі