Мобільний додаток

У Росії повідомили про госпіталізацію Януковича, його вже виписали з лікарні – ЗМІ

18.11.2018 р., 12:03

Колишній президент України Віктор Янукович був госпіталізований в Московський міський науково-дослідний інститут швидкої допомоги імені М. В. Скліфосовського 16 листопада, його виписали того ж дня. Про це в повідомляє російське агентство  «ТАСС» з посиланням на прес-службу медичного закладу.

"Янукович був госпіталізований 16 листопада і виписаний в той же день", – сказав співрозмовник агентства, не пояснивши причину госпіталізації.

Раніше сьогодні російська газета "Комсомольская правда" з посиланням на джерело повідомила, що Янукович, імовірно, був госпіталізований в інститут імені Скліфосовського з підозрою на травму хребта і коліна, які він отримав під час гри в теніс.

Крім того, про госпіталізацію Януковича деяким ЗМІ повідомив його адвокат Олександр Горошинський. За його словами,  екс-президент не може пересуватися, є припущення про наявність у нього травми коліна і хребта.

У коментарі "Громадському" адвокат сказав, що станом на 18 листопада Янукович перебуває у лікарні Москви, а відтак не буде виступати з останнім словом у суді про державну зраду.

Януковича на 19 листопада викликали для виступу з останнім словом в Оболонському районному суді Києва, який розглядає справу про держзраду. Його виступ має відбутися через відеозв'язок. Як відомо, після проголошення обвинуваченим останнього слова суд постановляє своє рішення у справі. 

Читайте також – Екс-суддя Шишкін: є сумніви, що доказова база у справі Януковича є достатньою

У лютому 2014 року після розстрілів активістів у центрі Києва Віктор Янукович покинув територію України. Відтоді, як повідомляється, він перебуває в Росії.  Янукович є фігурантом кількох кримінальних проваджень, які розслідуються в Україні, одне з них – про державну зраду. Ця справа судом першої інстанції розглядається вже півтора року.

                                         Віктор Янукович, фото: ЕРА

У Росії повідомили про госпіталізацію Януковича, його вже виписали з лікарні – ЗМІ

Новини по темі