Мобільний додаток

Кремль заявляє про "законність" перевірок українських суден на Азові

16.11.2018 р., 14:03

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що перевірки, які здійснюються російськими прикордонниками в Азовському морі відносно українських суден, укладаються в рамки міжнародного і морського законодавства.

Про це повідомляє ТАСС.

За словами Пєскова, для захисту інтересів російських мореплавців і російських юридичних і фізичних осіб можуть прийматися заходи у відповідності до міжнародного і морського законодавства. При цьому він не став говорити про те, які конкретні дії Росія може запровадити щодо України.

Читайте також — Росію юридично не витиснути з Азовського моря — Костянтин Машовець

За даними видання, українське судно "ЯМК-0041" було затримано російською стороною 4 травня біля західного узбережжя Криму за промисел риби. На нього накладено арешт, щодо капітана, громадянина України Віктора Новицького, за видобуток морських біоресурсів у економічній зоні Росії порушено кримінальну справу.

Докладніше — Олександр Леонов: Затримання Росією українських суден — частина гібридної війни

Нагадаємо, 30 жовтня семеро російських моряків з сейнера "Норд" обміняли на сімох українських моряків судна "ЯМК-0041".

Капітан російського сейнера "Норд" Володимир Горбенко, проти якого порушено кримінальну справу, поки залишається в Україні.

Сьогодні Росія пригрозила закрити Азовське море українським суднам за затримання 15 суден РФ українськими прикордонниками за відвідування портів Криму.

Кремль заявляє про "законність" перевірок українських суден на Азові

Новини по темі