Мобільний додаток

Продану оголосили про підозру заочно — САП

16.11.2018 р., 10:56

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно оголосила про підозру у незаконному збагаченні колишньому екс-голові Державної фіскальної служби Мирославу Продану.

Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

Як повідомляє прес-служба, колишній виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби України не з’явився на виклики до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, Спеціальна антикорупційна прокуратура надіслала повістку колишньому виконуючому обов'язків керівника Державної фіскальної служби Мирославу Продану з вимогою з'явитися до слідчого 15 листопада.

Мирослав Продан написав у Facebook, що не виключає, що слідчі органи ведуть певну гру з метою дискредитувати його та оголосити у розшук і безпідставно та бездоказово зробити винним.

За його словами, 7 листопада, вже перебуваючи у клініці за кордоном, він дізнався від адвокатів, що САП надіслала повістку з вимогою з'явитись до слідчого.

"В САП наполягають, що надіслали повістку 2 листопада, але дата її реєстрації – 6 листопада. Більше того, повістка спрямована на адресу, де ніколи не проживала моя родина", — написав Продан.

Новини по темі — Ніна Южаніна: "Реформа Державної фіскальної служби: а віз і нині там"

Генеральний прокурор Юрій Луценко 29 серпня заявив, що передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження, що стосуються виконувача обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана. Йдеться про розслідування випадків контрабанди, які, ймовірно, допустили підлеглі керівника Державної фіскальної служби.

Новини по темі