Мобільний додаток

Бойовика з "ДНР" засудили до 10 років ув'язнення — СБУ

13.11.2018 р., 13:32

На Донеччині до десяти рокі позбавлення волі засуджено бойовика терористичної організації "ДНР".

Про це повдомляє СБУ на офіційному сайті відомства.

Як повідомляється, оперативники спецслужби встановили, що у лютому 2017 року, піддавшись російській пропаганді, громадянин Росії незаконно прибув до тимчасово окупованого Донецька, де вступив до терористичного угруповання "Оплот". У складі незаконних збройних формувань росіянин зі зброєю в руках охороняв підконтрольні терористам військові об'єкти, облаштовував блокпости бойовиків та здійснював їх патрулювання.

За даними СБУ, він також брав участь у бойових діях проти українських військових.

"У квітні 2017 року українські військовослужбовці затримали росіянина у селищі Миколаївка Донецької області. Орджонікідзевський районний суд Маріуполя призначив бойовику покарання у вигляді десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна", — йдеться у повідомленні спецслужби.

Нагадаємо, бригада "Оплот" — збройне формування, яке формально знаходиться у підпорядкуванні так званої "ДНР". В Україні визнане як незаконне.

У лютому 2015 року "Оплот" включений до розширеного санкційного списку Європейського Союзу і Канади разом із низкою інших проросійських терористичних угруповань, що діють на українському Донбасі.

Новини по темі