Мобільний додаток

Кадрові перестановки Трампа дуже продумані — експерт-міжнародник Тізенгаузен

8.11.2018 р., 18:35

Кадрові перестановки президента США Дональда Трампа дуже продумані, переконанийексперт-міжнародник Борис Тізенгаузен. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері" він прокоментував відставку генпрокурора США одразу після виборів.

"Безумовно кадрові перестановки Дональда Трампа дуже продумані. Сешенс вже давно готувався залишити свій пост, хоча першочергово він був фаворитом Дональда Трампа. Він сподівався, що Сешенсу вдасться вплинути на справу, пов’язану з втручанням Російської Федерації в вибори. Ця справа пов’язана з представниками оточення Трампа. Але Сешенс відсторонився від цієї справи, він не брав на себе відповідальність і самоусунувся від участі в цій справі", — зазначив Борис Тізенгаузен.

Експерт додав, що "Метью Вітакер теж наближений до Трампа, і, можливо, йому вдасться реалізувати те, що не зміг Сешенс, тобто якимось чином вплинути або закрити справу щодо втручання Росії у вибори".

Нагадаємо, у Сполучених Штатах відбулись проміжні вибори. Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп 7 листопада оголосив про відставку генерального прокурора Джема Сешенса, якого в останні місяці неодноразово критикував за самоусунення від нагляду за рослідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера. Тимчасовим виконувачем обов’язків генпрокурора призначений Метью Вітакер.

Прослухати повну версію розмови. 

Кадрові перестановки Трампа дуже продумані — експерт-міжнародник Тізенгаузен

Новини по темі