Мобільний додаток

США планують запровадити санкції проти Росії

7.11.2018 р., 09:06

Державний департамент США має намір ввести нові санкції проти Росії через недотримання Кремлем умов законодавства США про контроль над хімічною і біологічною зброєю та отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії.

Відповідну заяву зробила прес-секретар держдепу США Хізер Науерт, повідомляє Reuters.

"Сьогодні Департамент поінформував Конгрес, що ми не можемо підтвердити, що Російська Федерація дотрималася умов, передбачених законом про контроль над хімічною і біологічною зброєю і заборону його військового застосування від 1991 року", - сказала Хізер Науерт.

Конгрес США дав Росії 90 днів на те, щоб пояснити ситуацію з отруєнням Скрипалів в Солсбері, а також надати гарантії, що більше не буде виробляти і використовувати хімічну зброю.

За словами Хізер Науерт, офіційний Вашингтон буде діяти відповідно до положень закону, який передбачає введення додаткових санкцій.

Докладніше - Британська поліція визначила підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Раніше повідомлялося, що Державний департамент США до 6 листопада має представити Конгресу висновок про дотримання Росією умов закону США про хімічну і бактеріологічну зброю через справу про отруєння Скрипалів у Солсбері.

4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новачок" в британському місті Солсбері.

Уряд Великобританії заявив, що Скрипалі була отруєні речовиною, яка була розроблена в Росії.

Росія відкинула ці звинувачення, заявивши, що всю хімічну зброю знищено в 2017 році під контролем Організації із заборони хімічної зброї.

США планують запровадити санкції проти Росії

Новини по темі