Мобільний додаток

Столтенберг заявив про непередбачувану ситуацію в світі

6.11.2018 р., 13:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає ситуацію в світі непередбачуваною через те, що НАТО нині стикається зі значно складнішими викликами, аніж за часів "холодної війни".

"Сьогодні дуже високий ризик непередбачуваності. На відміну від часів "холодної війни" сьогодні ми не можемо сконцентруватися на одній чіткій загрозі", - заявив Столтенберг в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung, повідомляє DW.

За його словами, раніше градус напруги був вищий, проте ситуація була прогнозованою. Тепер же ситуація докорінно змінилася, і НАТО стикається зі значно складнішими викликами - від агресивної поведінки Росії до кібератак, тероризму та пропагандистських атак на західні демократії.

Єнс Столтенберг висловився за діалог з Росією, але зауважив, що "Заходу не можна бути наївним, а треба триматися згуртовано перед Москвою".

Докладніше — Якщо США вийдуть з договору про ракетне роззброєння, у Росії розв'яжуться руки - дипломат Ярослав Войтко

Кілька днів тому генеральний секретар НАТО закликав Росію виконувати Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Тоді він заявив, що Альянс не хоче нової "холодної війни" та гонки озброєнь.

Новини по темі