Мобільний додаток

Депутати розглядають можливість створення комісії з розслідування смерті Гандзюк (аудіо)

5.11.2018 р., 18:00

Створити тимчасову слідчу комісію за фактом смерті радниці мера Херсона Катерини Гандзюк запропонувала Верховній Раді група народних депутатів, зокрема, з міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти".

За словами депутатів, розслідувати потрібно напад не лише на неї, а й напади на інших волонтерів, представників громадських ініціатив упродовж 2017-2018 років.

Більшість керівників парламентських фракцій підтримали таке рішення, коаліціонери пропонують дочекатись звітів правоохоронних органів.

"Депутатська делегація прийшла на засідання погоджувальної ради керівників фракцій у футболках із написом "Хто замовив Катю Гандзюк" з вимогою створити слідчу комісію, яка б розслідувала напади на активістів. Послухавши депутатів, спікер Андрій Парубій пообіцяв посприяти, аби постанова була зареєстрована та внесена до порядку денного", - розповіла кореспондентка Українського радіо Ольга Шеремет.

Детальніше — Смерть Гандзюк: небайдужі по всій Україні вийшли на мітинги

Національна поліція передала до Служби безпеки провадження щодо ймовірних виконавців убивства радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. За словами речника Нацполіції Ярослава Тракала, допитали як свідків понад 360 осіб, призначили 21 судову експертизу.

Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою 31 липня цього року. Вона отримала опіки 40% відсотків шкіри та дістала пошкодження очей. Медики Києва та Херсона боролися за її життя понад три місяці, Катерина перенесла 11 операцій. 4 листопада вона померла.

Прослухати

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Новини по темі