Мобільний додаток

Східне партнерство-2020: Україна демонструє прогрес у боротьбі з корупцією, безпеці і розвитку бізнесу (аудіо)

2.11.2018 р., 16:18

Україна демонструє помітний прогрес у сферах боротьби з корупцією, реформи державного управління, безпеки, розвитку малого і середнього бізнесу, впровадження зони вільної торгівлі з ЄС, а також захисту довкілля і візової лібералізації.

Про це йдеться у дослідженні "Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року", яке презентували сьогодні у Києві експерти національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Повільними темпами в Україні просуваються реформи у галузі судочинства енергопостачання та гармонізації цифрових ринків, йдеться у звіті.

Україна виокремлює кілька пріоритетних напрямків роботи з метою досягнення цілей, запропонованих Євросоюзом, - каже віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Прослухати

Документ "20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 року" - це євроінтеграційна дорожня карта, що визначає цілі та реформи, які має провести Україна, Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан та Білорусь до 2020 року.

Загалом, в Україні спостерігається позитивна динаміка запровадження реформ, таку думку в коментарі Українському радіо висловив політолог Сергій Таран.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Новини по темі