Мобільний додаток

Німеччина підтримає продовження економічних санкцій проти Росії

1.11.2018 р., 17:53

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про підтримку продовження санкцій ЄС проти Росії через анексію Криму та агресію на Донбасі.

Про це вона сказала на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Києві.

"Мінські домовленості не виконуються, тому Німеччина буде виступати за продовження цих санкцій", - сказала Меркель.

Петро Порошенко зазначив, що ситуація на Донбасі та в Криму, у тому числі у сфері прав людини, була однією з головних тем сьогоднішньої зустрічі з Ангелою Меркель.

"Вважаю, що єдиним шляхом до врегулювання ситуації є проведення на Донбасі чесних, прозорих, демократичних виборів відповідно до українського законодавства та стандартів ОБСЄ. Але здійснити це можна лише після виведення усіх незаконних збройних формувань з території Донбасу", - заявив Петро Порошенко.

Ангела Меркель у свою чергу додала, що "так звані "вибори" 11 листопада на території ОРДЛО не відповідають змісту Мінських домовленостей".

Ангела Меркель та Петро Порошенко також висловили чітку спільну позицію щодо важливості звільнення українських політичних в’язнів у Росії та Криму, а також незаконно утримуваних осіб на окупованому Донбасі.

Нагадаємо, що 18 червня Євросоюз на рік продовжив санкції проти Росії за анексію Криму - до 23 червня 2019 року. У вересні Європейська рада продовжила економічні санкції проти Росії у зв'язку з невиконанням Мінських угод до 15 березня 2019 року.

Востаннє канцлер Німеччини відвідувала Україну 23 серпня 2014 року напередодні вторгнення військ Росії на Донбас.

Петро Порошенко і Ангела Меркель

(фото з офіційного сайту президента України)

Німеччина підтримає продовження економічних санкцій проти Росії

Новини по темі