Мобільний додаток

Голосування щодо зняття недоторканності з нардепів - це тонка політична гра, - вважає експерт Гліб Канєвський

17.10.2018 р., 09:17

Про те, чому нардепи не проголосували за притягнення до відповідальності Вілкула та Колєснікова, розповів в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" голова експертної організації з питань протидії корупції StateWatch Гліб Канєвський.

Гліб Канєвський: на мою думку, відбувається тонка політична гра, яку прекрасно усвідомлює генеральний прокурор Юрій Луценко і керівники фракцій, які вчора не підтримали подання генпрокурора. Депутати розуміють, що нині потрібно чимось відволікти увагу населення від таких важливих питань, як зміна виборчого законодавства, корупція в оборонній сфері, вибухи на складах. Генпрокурор дає можливість відволікти увагу громадськості від нагальних питань в країні, подаючи подібні подання, до того ж він звинувачує колегіальний орган - парламент і не згадує, що ті ж подання були підтримані його колишньою фракцією БПП, їхні коаліційні партнери - Народний фронт.

Я можу припустити, що Луценко, коли вносив подання, прекрасно розумів, що їх не підтримають, це дасть змогу звинуватити один одного у політичній заангажованості, при тому, що результату не буде.

Прослухати повну версію розмови.

 

Слухайте програму "Сьогодні. Зранку" по буднях з 8.00 до 10.20!

Голосування щодо зняття недоторканності з нардепів - це тонка політична гра, - вважає експерт Гліб Канєвський

Новини по темі