Мобільний додаток

В Одесі активісти вимагають відставки керівництва поліції та прокуратури через напад на Олега Михайлика

24.09.2018 р., 14:07

В Одесі у дворі будинку обстріляли Олега Михайлика - громадського активіста, лідера одеського осередку партії "Сила Людей". Він перебуває в лікарні.

Напад на активіста прокоментувала в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" журналістка Одеської філії суспільного Діана Попкова.

У якому стані зараз Олег Михайлик?

Діана Попкова: медики розцінюють стан Олега Михайлика як стабільно важкий, його перевели з реанімації до палати. Операцію з видалення кулі, яка застрягла у легенях, ще не провели. Михайло отримав поранення поруч із серцем, втратив багато крові, медики очікують, коли нормалізується його стан, щоб зробити операцію. Доки кулю не витягли, слідство не знає, яку зброю застосували злочинці. Поліція розглядає як застосування травматичної зброї, так і вогнепальної.

За інформацією слідства, вилучено відеозаписи з камер спостереження, відпрацьовуються різні версії - від побутової до сирійних нападів на громадських діячів і журналістів в Одесі, адже вже скоєно 19 злочинів щодо 14 осіб, які займаються громадською діяльністю. Але не всі ці злочини можуть мати зв'язок між собою. В окремих випадках вже знайдено виконавців цих злочинів, слідство намагається вийти на замовників і організаторів цих злочинів. Активісти пов'язують цей напад з політичною діяльністю Олега Михайлика, адже він планував балотуватися на посаду одеського міського голови. Голова політичної партії "Сила Людей" Ігор Бичков назвав прізвища чиновників, проти яких активно виступав Олег Михайлик і які можуть бути зацікавлені у замаху - міський голова Одеси Труханов, обласний прокурор Жученко та очільник поліції Одещини Головін.

Активісти ініцювали акцію "Ні полюванню на активістів", о 16 годині вони планують відвідати Головне управління нацполіції, щоб поспілкуватися із Дмитром Головіним, також активісти збираються відвідати Одеської держадміністрацію, вони планують передати звернення до влади з вимогою звільнити очільників Нацполіції, Генпрокуратури Одещини.

Прослухати повну версію розмови.

 

Слухайте програму "Сьогодні. Вдень" по буднях з 13.00 до 15.00!

В Одесі активісти вимагають відставки керівництва поліції та прокуратури через напад на Олега Михайлика

Новини по темі