Мобільний додаток

Київський апеляційний суд поновив права Сергія Бочковського (аудіо)

7.08.2018 р., 20:31

Відновити на посаді керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського і виплатити йому півмільйона гривень. Відповідне рішення ухвалив Київський апеляційний адміністративний суд, підтримавши рішення суду першої інстанції. Апеляцію ДСНС, МВС та Кабміну, які просили скасувати рішення суду першої інстанції про поновлення Бочковського на посаді, суд задовольнив частково. Як розповів адвокат Бочковського Володимир Єніч, під час засідання було уточнено суму стягнення на користь його клієнта.Прослухати


Суддя Євген Сорочко повідомив, що рішення суду можна оскаржити. Під час судових дебатів представники Кабміну, ДСНС та МВС розповіли, що екс-керівника ДСНС звинувачували у порушенні присяги і в зв’язку з цим суд мав прийняти рішення про його звільнення.

У прес-службі МВС Українському радіо відмовилися коментувати сьогоднішнє рішення суду щодо Сергія Бочковського. Кажуть, кадрові рішення ухвалює Кабінет Міністрів, тому коментувати ситуацію мають юристи Кабміну, з якими Українське радіо намагається зв'язатися.Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!
 

Київський апеляційний суд поновив права Сергія Бочковського (аудіо)

Новини по темі