Мобільний додаток

Постачання газу на київські енергетичні об"єкти не припинено (аудіо)

1.08.2018 р., 18:18

Київська міська державна адміністрація закупила необхідний обсяг газу у приватної компанії.

Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив мер столиці Віталій Кличко, відвідавши одну із теплоелектроцентралей, що могли зупинити роботу після припинення постачання газу. Закупленого палива, за його словами, має вистачити на місяць. За цей час міська влада планує урегулювати питання про заборгованість з боку ПАТ "Київенерго" перед компанією Нафтогаз.

Докладніше — Юлія Конішевська:

"Майже18 мільйонів кубометрів газу закупив Київ у приватного постачальника "Укрнафтобуріння", щоб підтримувати роботу ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, - розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв. За його словами, цього обсягу має вистачити орієнтовно на місяць, за цей час міська влада має намір знайти компроміс із Нафтогазом і підписати контракт про газопостачання.

Нагадаємо, цього року сплив термін дії угоди з компанією "Київенерго", після чого почався процес передачі теплових мереж в управління новоствореному комунальному підприємству "Київтеплоенерго". Невирішеним залишилось питання про те, котра з цих двох компаній має прийняти на себе борги перед корпорацією "Нафтогаз" за спожите Києвом природне паливо. Відтак, "Нафтогаз" відмовився укладати новий договір на постачання газу із "Київтеплоенерго" до розв”язання цього питання. Із понад п”яти з половиною мільярдів боргу понад мільярд - це штрафи і пеня. Мер Віталій Кличко каже, що місто готове вирішувати питання із боргами киян перед Нафтогазом, а ось штрафи за діяльність Київенерго — не сплачуватиме.

Підприємство "Нафтогаз" за дорученням Кабміну готове врегулювати ситуацію щодо постачання газу у столиці. Про це Українському радіо сказала речниця компанії Олена Осмоловська.

Хто саме сплачуватиме борги і в якому обсязі — наразі визначають суди. Понад 3 тисячі столичних будинків, за словами мера, залишаються без гарячого водопостачання".

Юлія Конішевська. Українське радіо.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Постачання газу на київські енергетичні об"єкти не припинено (аудіо)

Новини по темі