Обирай пісні. Визначай переможця

Дебати у справі Януковича ще не розпочалися (аудіо)

1.08.2018 р., 17:53

Оболонський райсуд Києва у справі за звинуваченням Віктора Януковича у держзраді поки не перейшов до запланованої стадії дебатів. Сьогодні, 1 серпня, головуючий суддя Владислав Дев"ятко двічі оголошував перерву.

Призначений 31 липня центром безоплатної правової допомоги захисник екс-президента Віктора Януковича Віктор Овсянніков двічі залишав засідання суду, наполягаючи, що суд зобов’язаний надати йому час для ознайомлення з матеріалами справи. Інакше він не зможе брати участь в дебатах.

Прослухати

За словами судді Владислава Дев’ятка, захиснику буде надано достатньо часу, далі цитата - "розумний термін" для ознайомлення зі справою. Після того, як прокурори виступлять.

Прослухати

Після того, як суддя передав слово прокурору Руслану Кравченку, адвокат залишив залу засідань. Оголосивши перерву, суд ухвалив рішення вкотре звернутися до центру безоплатної вторинної допомоги з вимогою призначити Віктору Янукович державного захисника. Інші захисники Януковича, крім Овсяннікова, після перерви в суд не з’явилися.

Вчора адвокати Януковича, які дотепер представляли його у справі, пішли з суду, зірвавши дебати вдруге поспіль. Відтак, Вітору Януковичу призначили безкоштовного адвоката.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Дебати у справі Януковича ще не розпочалися (аудіо)

Новини по темі