Обирай пісні. Визначай переможця

Трудове рабство є реаліями сьогодення - Ольга Дунебабіна

24.07.2018 р., 09:11

Багато людей потрапляють саме в трудове рабство, як за кордоном, так і в межах своєї країна. Можна говорити про 250-300 випадків трудової експлуатації на рік.

Про сучасне рабство в Україні говорила в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" експерт Громадської організації "Ла-Страда Україна" Ольга Дунебабіна.

На фото: Ольга Дунебабіна

За її словами, проблема торгівлі людьми полягає в тому, що цей злочин не здійснюється однією особою, а групою осіб, тому дуже складно виявити всіх. Поліція говорить про те, що найбільше випадків рабства — це сексуальна експлуатація, адже вони виявляють борделі, де примусово утримують, зазвичай, жінок. І тому у них складається така статистика. Всі міжнародні організації, Міжнародна організація з міграції говорить про те, що більшість людей потрапляє саме в трудову експлуатацію. Це явище поширене як за кордоном, коли люди виїжджають на заробітки, так і в межах своєї країни.

"Люди, які живуть у складних соціальних умовах, вони готові працювати на будь-яких умовах: без трудової книжки, без підписування контрактів, за зарплату в конвертах. Переважно, це сільськогосподарські роботи. Їх набирають вони працюють, а потім їх не платять за це гроші, ще й погрожують фізичною розправою".

 

 

Слухайте програму "Сьогодні. Зранку" по буднях з 8.00 до 10.20! 

Трудове рабство є реаліями сьогодення - Ольга Дунебабіна

Новини по темі