Мобільний додаток

Справу Павла Гриба повернули прокурорам (аудіо)

23.07.2018 р., 14:33

Повернути справу Павла Гриба прокурорам на доопрацювання постановила колегія суддів Північно-кавказького військового суду у Ростові.

Сьогодні - перше судове засідання по суті справи у Росії. Нагадаємо, Павла Гриба звинувачують у схилянні до теракту. Батько Павла Ігор Гриб повідомив Суспільному: Павло на початку засідання заявив, що не визнає висунутого проти нього звинувачення. А стаття, яку йому інкримінують - застаріла ...

Павло Гриб зник 24 серпні 2017 року в білоруському Гомелі, через добу його вивезли до Смоленської області Росії, де оформили арешт і відправили до Краснодарського СІЗО. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця.

Юнак страждає від портальної гіпертензії та потребує щоденного прийому спеціальних ліків. Європейський суд з прав людини просив Росію надати інформацію про його стан здоров’я. Генконсульство України також неодноразово направляло звернення до російської сторони про можливість обстеження юнака. Проте, відповіді не отримало. Україна відправляла до Краснодара групу лікарів, яких до українця не пустили.


ПрослухатиХочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Справу Павла Гриба повернули прокурорам (аудіо)

Новини по темі