Мобільний додаток

8 сесію восьмого скликання Верховної ради закрито (аудіо)

13.07.2018 р., 18:05

Оновлення складу Центральної виборчої комісії буде одним із перших питань на порядку денному наступної парламентської сесії, що розпочнеться у вересні.

Про це сказав сьогодні після закриття восьмої сесії цього скликання спікер Андрій Парубій.

Прослухати

Загалом, під час цієї парламентської сесії, за словами Андрія Парубія, було ухвалено майже 200 рішень.

10 законів, ухвалені парламентом упродовж цієї сесії, спрямовані на виконання заходів, передбачених Реанімаційним пакетом реформ, сказав, підбиваючи підсумки сесії, директор Центру демократії і верховенства права Тарас Шевченко. За його словами, більшість із цих законів стосуються фінансового та економічного розвитку, зокрема, про валюту, відновлення кредитування, про приватизацію державного майна. Також, каже експерт, успішним є ухвалення законів про децентралізацію, вищий антикорупційний суд, національну безпеку. Провалили парламентарії, за його словами, 3 важливих законопроекти з Пакету.

Прослухати

Нагадаю, Реанімаційний Пакет Реформ — це коаліція представників громадських об'єднань, експертів, журналістів та науковців, які після Революції Гідності у 2014 році напрацювали базу законодавчих ініціатив. Зокрема, йдеться про антикорупційну реформу, децентралізацію, реформи судової і правоохоронної систем, виборчого законодавства, національної безпеки й оборони, освіти, медицини.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

8 сесію восьмого скликання Верховної ради закрито (аудіо)

Новини по темі