Мобільний додаток

Стартував другий етап вступної кампанії (аудіо)

12.07.2018 р., 19:14

Поданням заяв абітурієнтів до закладів вищої освіти стартував сьогодні (12 липня) другий етап вступної кампанії.

Перший етап розпочався 2-го липня зі створення вступниками електронних кабінетів і завантаженням туди необхідних для вступу документів.

Загалом, як нагадав сьогодні вступникам представник Міністерства освіти і науки Олег Шаров, цього року на бюджет можна подати 7 заяв на 4 спеціальності, на контракт кількість поданих заяв не обмежується. Тему продовжить Катерина Шевцова.

Прослухати

Абітурієнти, які зареєстрували електронні кабінети й завантажили туди необхідні для вступу документи, перед поданням заяв мають виважено підійти до вибору вишів та правильно розставити пріоритети, бо місце вступника визначається не за датою подання заяв, а від його конкурсного балу, каже директор Державного підприємства “Інфоресурс” Оксана Бєлік. Вона радить ретельно перевірити правильність внесеної інформації та доданих файлів на вступ.

За словами Оксани Бєлік, на першому місці серед поданих абітурієнтами заяв сьогодні були Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський університет імені Івана Франка і Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Як розповів представник Міністерства освіти і науки Олег Шаров, у 2018-му році, окрім іноземної мови, вступники можуть використати сертифікати ЗНО 2016-го, 17-го і 18-го років, Сертифікати з іноземної мови мають бути тільки цьогорічні.

Закінчення прийому заяв для тих, хто вступає лише на основі сертифікатів ЗНО, відбудеться о 18-тій годині 26 липня.

Катерина Шевцова. Українське радіо.
 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Стартував другий етап вступної кампанії (аудіо)

Новини по темі