Мобільний додаток

Понад 15 тисяч е-кабінетів створили за день абітурієнти (аудіо)

2.07.2018 р., 20:37

15 тисяч 50 електронних кабінетів створили упродовж першого дня реєстрації охочі вступити цього року до вишів. Про це повідомила під час брифінгу директор Державного підприємства "Інфоресурс" Оксана Бєлік. Реєстрація електронних кабінетів для вступників триватиме від сьогодні до 25 липня, подавати через них заяви до вишів можна з 12 до 26 липня. Абітурієнтам, які створили е-кабінети торік, цього року процедуру потрібно повторити. На бюджетну форму навчання можна буде подати 7 заяв на 4 спеціальності, кількість заяв на навчання за контрактом не обмежена. З подробицями Катерина Шевцова.

"Для реєстрації абітурієнта в електронному кабінеті потрібно вказати адресу електронної пошти (вона буде Логіном для входу в кабінет), пароль та його підтвердження - це не менше 6 символів, дані сертифікату ЗНО: його номер, пін-код та рік отримання документа, дані атестату про повну загальну середню освіту. Цього року вступник самостійно має розраховувати середній бал атестата. Комусь це вдається одразу, у когось виникають проблеми. Зареєструвати особистий електронний кабінет у перші ж години роботи сервісу намагається Марта Харинович - цьогорічна випускниця школи:

Серед помилок, яких припускалися абітурієнти у попередні роки, - реєстрація на електронну адресу, що не існує, або на ту, що заблокована в Україні, каже Оксана Бєлік:

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступників просять уважно ознайомитися з інструкцією, умовами прийому до вишів та іншою інформацією. Вони розміщені на сайті Державного підприємства "Інфоресурс" та Міністерства освіти і науки. На сайті МОН розміщено відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії".


Прослухати репортаж:Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Понад 15 тисяч е-кабінетів створили за день абітурієнти (аудіо)

Новини по темі