Мобільний додаток

На українців чекає низка неприємних комунальних новацій

17.06.2018 р., 21:02

10 червня набув чинності Закон "Про житлово-комунальні послуги", що містить чимало неприємних новацій.

Що чекає на українців? Допомогти розібратися у цьому питанні в студію програми Українського радіо "Україна. Сьогодення" завітав політолог, доктор політичних наук Валентин Бушанський.

Чому зараз розпочалася боротьба за Антимонопольний комітет і спроби Уряду його контролювати, зважаючи на те, що його керівник Юрій Терентьєв вважається людиною президента?

Якщо ми спробуємо зрозуміти суть всієї цієї мафіозної системи, яка існує в Україні, то ми повинні побачити, що вона полягає в тому, щоб Антимонопольний комітет не діяв. Куди б ми не подивились, починаючи з вивозу сміття і закінчуючи купівлею авіаквитків і т. д. ми скрізь натикаємося на монополії. Це і є так звана рентна економіка, це так званий рентний капіталізм.

Говорячи про тарифи, не можна обійти ще одну новину. 10 червня набув чинності Закон "Про житлово-комунальні послуги" і українцям варто готуватися до низки новацій. Борг українців за комунальні послуги сягнув 33 мільярдів гривень. Якщо українці вже не можуть платити за комуналку, який сенс запроваджувати пеню і чи не йдеться про наміри конфісковувати майно за комунальні борги?

Цілком можливо. В цій країні вже розграбували все. Заводи поділили, шахти поділили, що ще лишилося? Залишилися квартири. Неплатежі в комунальній сфері стали гігантськими, тотальними, тому що в Україні безробіття, в людей знижуються прибутки, ціни зростають, інфляція, і от людина стоїть перед питанням, піти в аптеку купити ліки, чи заплатити за комуналку? Купити щось в холодильник, чи піти заплатити комуналку?

Тоді який сенс запроваджувати пеню, про яку говорили?

Люди не платять, але не платять вони монополіям. У них гроші закінчуються, гроші потрібно вибивати...

На українців чекає низка неприємних комунальних новацій

Новини по темі