Мобільний додаток

Рік безвізу між Україною та Євросоюзом (аудіо)

11.06.2018 р., 20:57

Рівно рік діє безвізовий режим між Україною та Євросоюзом. За цей час, за даними Державної міграційної служби, правом безвізових поїздок до ЄС скористалися понад півмільйона українців. Відмовлено у перетині кордону тридцяти семи тисячам.

Куди їздили і куди ще хочуть поїхати наші співвітчизники? Дізнавалась Катерина Шевцова:

"Від перших днів безвізового режиму у візових центрах поменшало відвідувачів, а у сервісних центрах, де оформлюються біометричні закордонні паспорти — утворилися черги. Три місяці на оформлення паспорта чекав мій співрозмовник Костянтин Іванченко, - каже, не марно: упродовж року завдяки цьому побував у Парижі і Кракові.

За рік безвізу українці отримали понад 5 мільйонів біометричних паспортів і продовжують їх оформлювати. Максимальний поКАЗник звернень - понад 26 тисяч людей за день, каже голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

150-т тисяч охочих упродовж року виявили бажання оформити біометричний паспорт на Волині. Це - удвічі більше порівняно з таким же періодом торік, каже Головний спеціаліст зі зв»язків з громадськістю та ЗМІ Управління державної міграційної служби у Волинській області Наталія Левчук.

Як повідомив заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк, рівень відмов українцям при перетині ними кордону до країн ЄС незначний — 37 тисяч за рік. Серед причин — невідповідність мети поїздки обраному маршруту, невідповідність фінансового забезпечення. За його словами, реальних загроз щодо перегляду умов безвізового режиму нині не існує".

Катерина Шевцова. Українське радіо.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Рік безвізу між Україною та Євросоюзом (аудіо)

Новини по темі