Мобільний додаток

Кабмін хоче вберегти Одеський припортовий від росіян

5.06.2018 р., 12:31

Приватизація Одеського припортового заводу (ОПЗ) - одне з головних завдань влади на 2018 рік.

Про це міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Нещодавно Уряд опублікував остаточний список об'єктів великої приватизації на 2018 рік і одним із головних завдань стане приватизація Одеського припортового заводу", - заявив Саєнко.

Він нагадав, що підприємство намагались приватизувати неодноразово, але стан його погіршувався. Тільки в 2016 році Фонд держмайна двічі виставляв ОПЗ на продаж. Обидві спроби були безрезультатними.

Тепер, додав Саєнко, Фонд державного майна повинен забезпечити прозорий відбір радника і максимально якісно підготувати об’єкт, щоб він став привабливим для міжнародних інвесторів, щоб на завод прийшли нові технології, нові інвестиції і підприємство отримало нове життя.

Важливо також, що процес приватизації буде запущений вже по новому закону, який мінімізує ризики купівлі українських підприємств компаніями чи особами країни-окупанта – Російської Федерації, наголосив він.

Окремо, зазначив міністр, окремо буде створена група з опрацювання питання приватизації низки обленерго та в цьому контексті питання введення стимулюючого так званого RAB-тарифу.

Кабмін хоче вберегти Одеський припортовий від росіян

Новини по темі